Poznaj wszystkie kolekcje płytek i paneli marki Expona

Podłogowe panele LVT dostępne są w 4 modnych kolekcjach: Expona Commercial Wood, Expona Design Wood, Expona Commercial Stone & Abstract, a także Expona Design Stone & Effect. Każda z kolekcji posiada swój unikalny i wyjątkowy charakter, jednak wszystkie płytki LVT łączy wyszukana elegancja oraz nowoczesny design. Jest to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną nadać wnętrzu atmosfery luksusu i wydobyć to, co w nim najlepsze. Bez problemu znajdą tu Państwo ultranowoczesne propozycje inspirowane miastem, jednak miłośnicy rustykalnych klimatów także będą zadowoleni.

Kolekcje powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na podłogi winylowe jako trwałą, przyjazną środowisku i niezwykle komfortową w użytkowaniu alternatywę tradycyjnych podłóg. Inspirowane naturalnymi materiałami i fakturami, a nawet piętnem czasu, który odciska na nich swój ślad, powstały kolekcje płytek winylowych doskonale wpisujące się w trend nowoczesnego designu. Każde miejsce, w którym położymy płytki LVT, nabierze prestiżu, a montaż i użytkowanie okażą się dużym atutem tego nowoczesnego materiału.

Płytki winylowe na podłogę EXPONA wyeksponują wszystkie zalety przestrzeni

Wyjątkowa kolekcja Expona Commercial Stone & Abstract przeznaczona jest do takich miejsc jak sklepy, siłownie czy restauracje. Kolekcja została wyróżniona i otrzymała tytuł finalisty w konkursie DOBRY WZÓR 2015. Płytki winylowe podłogowe, które tu znajdziemy, to ogromny wybór wzorów nawiązujących do takich materiałów jak kamień czy beton. W kolekcji znajdują się zarówno stonowane wzory, jak i te śmiałe, abstrakcyjne i zapadające w pamięć. Panele winylowe Commercial Stone & Abstract to najlepszy wybór dla przestrzeni o dużym natężeniu ruchu.

Czwarta z naszych kolekcji Expona Design Stone & Effect zawiera panele LVT idealne do sal imprezowych, wystawowych czy restauracji. Będą odpowiednie dla wszystkich miejsc dużym natężeniu ruchu, a więc szpitali, szkół, hoteli, terminali lotniczych, centrum handlowych czy biur. Kolekcja obejmuje proste i rustykalne wzory, ale też wzory łupkowe o bardziej wyrazistym charakterze. Kamienne i betonowe inspiracje z pewnością przełożą się na nowoczesny wizerunek pomieszczenia, a podłogi winylowe będą służyć przez długie lata.